আৰক্ষীৰ গুলীত আহত নন্দিতা শৰ্মাক হত্যা কৰাৰ অভিযোগত অভিযুক্ত ব্যক্তি - SANGBAD PRAHARI

Breaking

Responsive Ads Here

September 5, 2021

আৰক্ষীৰ গুলীত আহত নন্দিতা শৰ্মাক হত্যা কৰাৰ অভিযোগত অভিযুক্ত ব্যক্তি

ধেমাজি : নন্দিতা শৰ্মাক হত্যা কৰাৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা এজন অসম ব্যক্তি আৰক্ষীৰ জিম্মাৰ পৰা পলাই যাবলৈ চেষ্টা কৰাৰ সময়ত আৰক্ষীৰ গুলীচালনাত আহত হয়।


অসম আৰক্ষীয়ে জনোৱা অনুসৰি ধেমাজি জিলাত এজন মহাবিদ্যালয়ৰ ছাত্ৰৰ হত্যাৰ মূল অভিযুক্তজন শনিবাৰে আৰক্ষীৰ জিম্মাৰ পৰা পলাই যাবলৈ চেষ্টা কৰাৰ পিছত আৰক্ষীৰ গুলীত আহত হয়। অসম আৰক্ষীৰ বিশেষ ডিজি (আইন-শৃংখলা) জি পি সিঙে কয় যে ধেমাজি জিলাৰ মৰিধোল মহাবিদ্যালয়ৰ নন্দিতা শৰ্মাক হত্যা কৰাৰ অভিযোগত যোৱা মাহত গ্ৰেপ্তাৰ হোৱা ৰিংকু শৰ্মাই শনিবাৰে সন্ধিয়া আৰক্ষীৰ দলৰ অস্ত্ৰ কাঢ়ি নিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল আৰু আৰক্ষীৰ জিম্মাৰ পৰা পলাই যাবলৈচেষ্টা কৰিছিল।
style="text-align: justify;">

জি পি সিঙে কয়, "মৰিধোল মহাবিদ্যালয়ধেমাজিৰ নন্দিতা শৰ্মাক হত্যা কৰাৰ অভিযোগত অভিযুক্ত এজন ৰিংকু শৰ্মাই আজি সন্ধিয়া ধেমাজি আৰক্ষীৰ দলৰ অস্ত্ৰ কাঢ়ি লৈ জিম্মাৰ পৰা পলাই যাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। আত্মৰক্ষাৰ বাবে আৰু পলায়ন প্ৰতিহত কৰিবলৈ আৰক্ষীৰ গুলীচালনাত তেওঁ আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল।"

No comments:

Post a Comment